ePodravina: Podravski derbi pripao Golčanima

6 pro

U sedam odigranih prvenstvenih susreta Koprivnica-Hangar 18 upisala je dvije pobjede, dok su Golčani slavili četiri puta u osam pokušaja.

Lokalni derbi devetog kola Treće HRL Sjever igrao se u Koprivnici, a uspješniji su bili gostujući rukometaši Gole. Rezultatom 28:25 svladali su momčad Koprivnice-Hangar 18.rk_gola-640x427

Iako su Koprivničanci na odmoru imali prednost od dva pogotka, te kontrolu nad rezultatom većinom drugog poluvremena, kod 24:22 za domaćina Golčani prave seriju od čak 6:0 te u posljednjim minutama susreta dolaze do nedostižne prednosti.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Koprivničanac Pranjić s 11 pogodaka, a u redovima pobjedničke momčadi osam je skupio Turk.