KALENDAR

sij
8
Sub
U17 – 1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec
sij 8 @ 11:00 – 14:00
U17 - 1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec

1.HRL-U17-Regija 5, 02./06.krug (zaostale utakmice)
10:00 – 2.kolo – MRK Čakovec – RK Ludbreg
11:15 – 6.kolo – RK Koprivnica – RK Marof
12:30 – 2.kolo – RK Ludbreg – RK Koprivnica
13:45 – 6.kolo – RK Marof – MRK Čakovec

sij
15
Sub
U15 – 1.HRL-R5 @ Dvorana Europskih prvaka, Bjelovar
sij 15 @ 09:30 – 13:30
U15 - 1.HRL-R5 @ Dvorana Europskih prvaka, Bjelovar

1.HRL-U15-Regija 5, 05.krug
09:30   MRK Čakovec – RK Bjelovar
10:30   RK Koprivnica – RK Daruvar
11:30   RK Daruvar – MRK Čakovec
12:30   RK Bjelovar – RK Koprivnica

U11-1.HRL-R5 @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica
sij 15 @ 10:00 – 14:00
U11-1.HRL-R5 @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica

1.HRL-U11-Regija 5, 05.krug
10:00   MRK Čakovec – RK Bjelovar
11:00   RK Koprivnica – RK Daruvar
12:00   RK Daruvar – MRK Čakovec
13:00   RK Bjelovar – RK Koprivnica

sij
22
Sub
U13-1.HRL-R5 @ SD O.Š. Prelog, Prelog
sij 22 – sij 23 cjelodnevni
U13-1.HRL-R5 @ SD O.Š. Prelog, Prelog

1.HRL-U13-Regija 5, 08. krug
RK Prelog – RK Koprivnica
RK Marof – MRK Čakovec
MRK Čakovec – RK Prelog
RK Koprivnica – RK Marof

U17 – 1.HRL-R5 @ GSD Ludbreg
sij 22 – sij 23 cjelodnevni
U17 - 1.HRL-R5 @ GSD Ludbreg

1.HRL-U17-Regija 5, 07./08.krug
RK Ludbreg – MRK Čakovec
RK Koprivnica – RK Ludbreg
MRK Čakovec – RK Koprivnica

sij
29
Sub
U11-1.HRL-R5 @ SD Graberje, Varaždin
sij 29 – sij 30 cjelodnevni
U11-1.HRL-R5 @ SD Graberje, Varaždin

1.HRL-U11-Regija 5, 06.krug
RK Varaždin – MRK Čakovec
RK Ludbreg – RK Koprivnica
RK Koprivnica – RK Varaždin
MRK Čakovec – RK Ludbreg

U15 – 1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec
sij 29 – sij 30 cjelodnevni
U15 - 1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec

1.HRL-U15-Regija 5, 06.krug
RK Prelog – MRK Čakovec
RK Trnovec – RK Koprivnica
RK Koprivnica – RK Prelog
MRK Čakovec – RK Trnovec

TURNIR – Vrba 2022. @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica
sij 29 @ 11:00 – 18:00
TURNIR - Vrba 2022. @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica

29. memorijalni turnir Goran Vrbošić-VRBA
Sudionici: RK Koprivnica, MRK Dugo Selo, RK Daruvar, RK Valpovka
RASPORED:
11:00 RK KOPRIVNICA – RK DARUVAR
12:30 MRK DUGO SELO – RK VALPOVKA
13:30 OTVORENJE TURNIRA
13:45 RK Koprivnica(U13) – RK Podravka(U14)
15:00 utakmica za 3. mjesto
16:30 utakmica za 1. mjesto
17:30 PROGLAŠENJE POBJEDNIKA

velj
5
Sub
SENIORI @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica
velj 5 – velj 6 cjelodnevni
SENIORI @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica

2.HRL-Sjever Muški, 12.kolo
RK Koprivnica – RK Ilova

U13-1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec
velj 5 – velj 6 cjelodnevni
U13-1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec

1.HRL-U13-Regija 5, 09.krug
RK Koprivnica – RK Ivančica-Ivanec
MRK Čakovec – GRK Varaždin 1930
RK Ivančica-Ivanec – MRK Čakovec
GRK Varaždin 1930 – RK Koprivnica

U17 – 1.HRL-R5 @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica
velj 5 – velj 6 cjelodnevni
U17 - 1.HRL-R5 @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica

1.HRL-U17-Regija 5, 09.krug
br.93 – RK Koprivnica – RK Ivančica-Ivanec
br.94 – MRK Čakovec – GRK Varaždin 1930
br.95 – RK Ivančica-Ivanec – MRK Čakovec
br.96 – GRK Varaždin 1930 – RK Koprivnica

velj
12
Sub
SENIORI @ SD Marof, Marof
velj 12 – velj 13 cjelodnevni
SENIORI @ SD Marof, Marof

2.HRL-Sjever Muški, 13.kolo
RK Marof – RK Koprivnica

U11-1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec
velj 12 – velj 13 cjelodnevni
U11-1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec

1.HRL-U11-Regija 5, 07./08.krug
RK Prelog – MRK Čakovec
RK Koprivnica – RK Prelog
RK Koprivnica – MRK Čakovec

U15 – 1.HRL @ GŠSD Ljudevita Modeca, Križevci
velj 12 – velj 13 cjelodnevni
U15 - 1.HRL @ GŠSD Ljudevita Modeca, Križevci

1.HRL-U15-Regija 5, 08.krug
RK KTC – MRK Čakovec
RK Koprivnica – RK KTC

velj
19
Sub
SENIORI @ SD Gimnazija, Sesvete
velj 19 – velj 20 cjelodnevni
SENIORI @ SD Gimnazija, Sesvete

2.HRL-Sjever Muški, 14.kolo
MRK Sesvete – RK Koprivnica

velj
26
Sub
SENIORI @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica
velj 26 – velj 27 cjelodnevni
SENIORI @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica

2.HRL-Sjever Muški, 15.kolo
RK Koprivnica – RK Rugvica

ožu
5
Sub
SENIORI @ GSD Ivanec, Ivanec
ožu 5 – ožu 6 cjelodnevni
SENIORI @ GSD Ivanec, Ivanec

2.HRL-Sjever Muški, 16.kolo
RK Ivančica-Ivanec – RK Koprivnica

U13-1.HRL-R5 @ GSD Daruvar, Daruvar
ožu 5 – ožu 6 cjelodnevni
U13-1.HRL-R5 @ GSD Daruvar, Daruvar

1.HRL-U13-Regija 5, 10.krug
RK Daruvar – RK Koprivnica
RK KTC – MRK Čakovec
RK Koprivnica – RK KTC
MRK Čakovec – RK Daruvar

U17 – 1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec
ožu 5 – ožu 6 cjelodnevni
U17 - 1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec

1.HRL-U17-Regija 5, 07./10.krug
br.68 – RK Koprivnica – MRK Čakovec

ožu
12
Sub
SENIORI @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica
ožu 12 – ožu 13 cjelodnevni
SENIORI @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica

2.HRL-Sjever Muški, 17.kolo
RK Koprivnica – RK Rudar-2

U11-1.HRL-R5 @ GSD Ivanec, Ivanec
ožu 12 – ožu 13 cjelodnevni
U11-1.HRL-R5 @ GSD Ivanec, Ivanec

1.HRL-U11-Regija 5, 09.krug
RK Koprivnica – RK Ivančica-Ivanec
MRK Čakovec – GRK Varaždin 1930
RK Ivančica-Ivanec – MRK Čakovec
GRK Varaždin 1930 – RK Koprivnica

U15 – 1.HRL-R5 @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica
ožu 12 – ožu 13 cjelodnevni
U15 - 1.HRL-R5 @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica

1.HRL-U15-Regija 5, 09.krug
RK Koprivnica – RK Ivančica-Ivanec
MRK Čakovec – GRK Varaždin 1930
RK Ivančica-Ivanec – MRK Čakovec
GRK Varaždin 1930 – RK Koprivnica

ožu
19
Sub
SENIORI @ ŠSD Dubrava, Zagreb
ožu 19 – ožu 20 cjelodnevni
SENIORI @ ŠSD Dubrava, Zagreb

2.HRL-Sjever Muški, 18.kolo
RK Dubrava-2 – RK Koprivnica

U13-1.HRL-R5 @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica
ožu 19 – ožu 20 cjelodnevni
U13-1.HRL-R5 @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica

1.HR-U13-Regija 5, 11.krug
RK Bjelovar-2 – RK Koprivnica
RK Bjelovar-1 – MRK Čakovec
RK Koprivnica – RK Bjelovar-1
MRK Čakovec – RK Bjelovar-2

U17 – 1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec
ožu 19 – ožu 20 cjelodnevni
U17 - 1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec

1.HRL-U17-Regija 5, 11.krug
br.117 – RK KTC – RK Koprivnica
br.118 – RK Bjelovar – MRK Čakovec
br.119 – RK Koprivnica – RK Bjelovar
br.120 – MRK Čakovec – RK KTC

ožu
26
Sub
SENIORI @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica
ožu 26 – ožu 27 cjelodnevni
SENIORI @ SD Josip Samaržija BEPO, Koprivnica

2.HRL-Sjever Muški, 19.kolo
RK Koprivnica – RK Trnovec

U15-1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec
ožu 26 – ožu 27 cjelodnevni
U15-1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec

1.HRL-U15-Regija 5, 07.krug
RK Koprivnica – MRK Čakovec

tra
2
Sub
SENIORI @ GSD Ludbreg, Ludbreg
tra 2 – tra 3 cjelodnevni
SENIORI @ GSD Ludbreg, Ludbreg

2.HRL-Sjever Muški, 20.kolo
RK Ludbreg – RK Koprivnica

U13-1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec
tra 2 – tra 3 cjelodnevni
U13-1.HRL-R5 @ Dvorana Graditeljske škole, Čakovec

1.HRL-U13-Regija 5, 12.krug
RK Koprivnica – RK Vidovec
MRK Čakovec – RK Varaždin
RK Vidovec – MRK Čakovec
RK Varaždin – RK Koprivnica

U17 – 1.HRL-R5 @ SD Marof
tra 2 – tra 3 cjelodnevni
U17 - 1.HRL-R5 @ SD Marof

1.HRL-U17-Regija 5, 12.krug
br.125 – RK Koprivnica – MRK Vidovec
br.126 – MRK Čakovec – RK Marof
br.127 – MRK Vidovec – MRK Čakovec
br.128 – RK Marof – RK Koprivnica