KALENDAR

sij
19
Sub
VRBA 2019 @ Koprivnica
sij 19 @ 09:30 – 17:30

09:30  RUKOMET 2008 (2x15min)

10:00  OTVORENJE TURNIRA
– pozdravni govor
10:30  RK Koprivnica-NOA  –  KK Csurgoi-2
11:30  Tungsram SE Nagykanizsa  –  RK Maribor Branik-2 

12:30  REVIJALNA UTAKMICA /VETERANI (2x20min)

13:30  utakmica za 3. mjesto
15:00  pobjednici za 1. i 2. mjesto 

16:20  PODJELA NAGRADA I ZATVARANJE TURNIRA

velj
2
Sub
Seniori, 14.kolo @ Rugvica, Zagreb
velj 2 @ 12:00 – velj 3 @ 20:00

14.kolo – 2.HRL-SJever

RK Rugvica – RK Koprivnica-NOA

velj
9
Sub
Seniori, 15.kolo @ Koprivnica
velj 9 @ 14:00 – velj 10 @ 20:00

15.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – RK Trnovec

velj
16
Sub
Seniori, 16.kolo @ Ivanec
velj 16 @ 12:00 – velj 17 @ 20:00

16.kolo – 2.HRL-SJever

RK Ivančica-Ivanec – RK Koprivnica-NOA

velj
23
Sub
Seniori, 17.kolo @ Koprivnica
velj 23 @ 12:00 – velj 24 @ 20:00

17.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – RK ZG Dubrava

ožu
2
Sub
Seniori, 18.kolo @ Čakovec
ožu 2 @ 12:00 – ožu 3 @ 20:00

18.kolo – 2.HRL-Sjever

MRK Čakovec – RK Koprivnica-NOA

ožu
9
Sub
Seniori, 19.kolo @ Koprivnica
ožu 9 @ 12:00 – ožu 10 @ 20:00

19.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – GRK Varaždin 1930-2

ožu
16
Sub
Seniori, 20.kolo @ Ludbreg
ožu 16 @ 12:00 – ožu 17 @ 20:00

20.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Ludbreg – RK Koprivnica-NOA

ožu
23
Sub
Seniori, 21.kolo @ Koprivnica
ožu 23 @ 12:00 – ožu 24 @ 20:00

21.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – MRK Sesvete-2

ožu
30
Sub
Seniori, 22.kolo @ Petrinja
ožu 30 @ 12:00 – ožu 31 @ 20:00

22.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Petrinja – RK Koprivnica-NOA

tra
6
Sub
Seniori, 23.kolo @ Koprivnica
tra 6 @ 12:00 – tra 7 @ 20:00

23.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – RK Dubrava-2

tra
13
Sub
Seniori, 24.kolo @ Velika Gorica
tra 13 @ 12:00 – tra 14 @ 20:00

24.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Zagorica – RK Koprivnica-NOA

tra
27
Sub
Seniori, 25.kolo @ Garešnica
tra 27 @ 12:00 – tra 28 @ 20:00

25.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Garešnica – RK Koprivnica-NOA

svi
4
Sub
Seniori, 26.kolo @ Koprivnica
svi 4 @ 12:00 – svi 5 @ 20:00

26.kolo – 2.HRL-Sjever

RK Koprivnica-NOA – MRK Dugo Selo