2. HRVATSKA RUKOMETNA LIGA – SJEVER

22.kolo:  RK PETRINJA  :  RK KOPRIVNICA-NOA   35:26 (19:18)

PETRINJA – SD Srednje škole. Gledatelja: 100. Suci: Majpruz/Vajdić. Nadzornik: Crnojević.

RK Koprivnica  NOA: Mandić, Vučković, Sabolić, Vlašić, Karlović, Pranjić, Vorkapić, Žarić, Kosmač. Trener: F.Turk, Pom.trener: Sabolić

Ove subote su naši rukometaši sudjelovali na (za sve) neugodnom gostovanju u Petrinji. Činjenica da smo stigli sa samo sedam igrača i dva vratara nije nam ulijevala neku preveliku nadu na ovom teškom gostovanju. Ozljede, privatne obaveze ali i neodgovornost nekih igrača, uzrokovale su malobrojnost ali to je našim rukometašima dalo samo dodatni motiv za dokazivanjem. Činjenica da smo cijelo prvo poluvrijeme domaćinima puhali za vrat i dolazili u egal govori nam da su mogućnosti ove ekipe daleko veće. Rezultatski pad se dogodio početkom drugog poluvremena gdje uz dva naša isključenja protivnik radi seriju i odlazi na nedostižnu prednost. Priključak je bio nemoguć jer je umor postajao sve veći. Iako smo poraženi, napustili smo gostujući teren uzdignute glave uz pljesak domaće publike za nekoliko akcija od kojih svakako moramo izdvojiti dvostruki cepelin.
Sljedeći vikend nam u goste dolazi četvrtoplasirana mlada ekipa RK Dubrave-2 gdje ćemo tražiti nove bodove nade. Uz pristup igri viđen u Petrinji, sve je moguće.

1.HRLDA-Sjever – 12.KRUG

Dječaci “A” polovično s bjelovarčanima

RK Koprivnica NOA: Mikulić, Galkin, Vrdoljak, Šijak; Premec, Kovačić, Švenda, Đuranek, Pranić, Golčić, Grubić, Udovičić, Koštarić, Ivić, Jalšić, Veh, Mršić, Jug, Evačić, Pjatakov. Trener: I.Stubičar.

REZULTATI:
Rk Koprivnica-Noa (2) – Rk Bjelovar   10:22
Rk Bjelovar – Rk Koprivnica-Noa (1)   17:26

Dječaci rođeni 2006. i mlađi ugostili su vršnjake iz Bjelovara u sklopu 12. kruga 1.HRLDA Sjever. Odigrali su dvije utakmice u kojima je Koprivnica 2 izgubila, a Koprivnica 1 pobijedila. Ekipa Bjelovara bila je prejaka za drugu ekipu Koprivnice unatoč velikoj borbenosti naših dok je Koprivnica 1 cijelu utakmicu kontrolirala rezultat i zasluženo pobijedila. Dvije utakmice nisu odigrane zbog nedolaska ekipe Čazme pa su naše obje ekipe upisale po pobjedu rezultatom 10:0. Samo jakoo!!
Trener: Igor Stubičar